HHV1WSJT-73-1M1Y
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-1M1Y
JLCPCB Part #
C1395336
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS