FKN100FR-73-5R1
MFR.Part #
FKN100FR-73-5R1
JLCPCB Part #
C1768043
Description
-40℃~+155℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS