FMP300FTF73-43K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTF73-43K2
JLCPCB Part #
C1386485
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS