AC2512FK-07680RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-07680RL
JLCPCB Part #
C728233
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS