RT0805FRD0768K1L
MFR.Part #
RT0805FRD0768K1L
JLCPCB Part #
C869123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS