FMP300FTF73-120R
MFR.Part #
FMP300FTF73-120R
JLCPCB Part #
C3431063
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS