FMP300FTF73-210R
MFR.Part #
FMP300FTF73-210R
JLCPCB Part #
C1391591
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS