MFR-50FTE52-51K1
MFR.Part #
MFR-50FTE52-51K1
JLCPCB Part #
C1377272
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS