FMP300FTE73-41K2
MFR.Part #
FMP300FTE73-41K2
JLCPCB Part #
C3421512
Description
-55℃~+155℃ 3W 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS