MFR200FBE73-604K
MFR.Part #
MFR200FBE73-604K
JLCPCB Part #
C1389657
Description
-55℃~+155℃ 2W 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS