FMP300FTE73-18K
MFR.Part #
FMP300FTE73-18K
JLCPCB Part #
C1388632
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS