AT0402DRE07470RL
MFR.Part #
AT0402DRE07470RL
JLCPCB Part #
C4337344
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS