FMP300FRF73-845R
MFR.Part #
FMP300FRF73-845R
JLCPCB Part #
C1761097
Description
-55℃~+155℃ 3W 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS