RT0603BRD07324RL
MFR.Part #
RT0603BRD07324RL
JLCPCB Part #
C861322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS