FMP300FRF73-698R
MFR.Part #
FMP300FRF73-698R
JLCPCB Part #
C1761248
Description
-55℃~+155℃ 3W 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS