RT0805FRE07215KL
MFR.Part #
RT0805FRE07215KL
JLCPCB Part #
C706379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 215kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS