FMP300FRF73-3R01
MFR.Part #
FMP300FRF73-3R01
JLCPCB Part #
C1762008
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS