PNP7WVJT-91-4R3
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-4R3
JLCPCB Part #
C1400652
Description
-40℃~+200℃ 4.3Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS