FMP300FRF73-31R6
MFR.Part #
FMP300FRF73-31R6
JLCPCB Part #
C1761752
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS