FCR3WSJT-73-8K2
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-8K2
JLCPCB Part #
C1387803
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS