FMP300FRF73-1K91
MFR.Part #
FMP300FRF73-1K91
JLCPCB Part #
C1761794
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS