FMP300FTF73-95R3
MFR.Part #
FMP300FTF73-95R3
JLCPCB Part #
C3400412
Description
-55℃~+155℃ 3W 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS