NCR3WSKR-73-1K5
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-1K5
JLCPCB Part #
C19625447
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5kΩ 3W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS