FMP300FRF73-182R
MFR.Part #
FMP300FRF73-182R
JLCPCB Part #
C1760783
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS