FMP300FRF73-13R3
MFR.Part #
FMP300FRF73-13R3
JLCPCB Part #
C1761895
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS