FMP300FBF73-9K31
MFR.Part #
FMP300FBF73-9K31
JLCPCB Part #
C1388491
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS