FMP300FBF73-93K1
MFR.Part #
FMP300FBF73-93K1
JLCPCB Part #
C1386179
Description
-55℃~+155℃ 3W 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS