FMP300FBF73-30R9
MFR.Part #
FMP300FBF73-30R9
JLCPCB Part #
C1387089
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS