MFR25SFBE52-374K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFBE52-374K
JLCPCB Part #
C1370515
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS