RC0805FR-076K49P
MFR.Part #
RC0805FR-076K49P
JLCPCB Part #
C6378583
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS