FMP300FBF73-165R
MFR.Part #
FMP300FBF73-165R
JLCPCB Part #
C3561917
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS