FMP100FRF52-820R
MFR.Part #
FMP100FRF52-820R
JLCPCB Part #
C1755311
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS