RC1206FR-07562KP
MFR.Part #
RC1206FR-07562KP
JLCPCB Part #
C5720576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS