FMP200JB-52-91R
MFR.Part #
FMP200JB-52-91R
JLCPCB Part #
C1378509
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS