FMP200JB-52-2R4
MFR.Part #
FMP200JB-52-2R4
JLCPCB Part #
C1379397
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS