RC0805FR-071M62L
MFR.Part #
RC0805FR-071M62L
JLCPCB Part #
C482974
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS