RT0603DRE0713K2L
MFR.Part #
RT0603DRE0713K2L
JLCPCB Part #
C862885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS