FMP200FRF52-53R6
MFR.Part #
FMP200FRF52-53R6
JLCPCB Part #
C1756844
Description
-55℃~+155℃ 2W 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS