FMP200FRF52-5R36
MFR.Part #
FMP200FRF52-5R36
JLCPCB Part #
C1760786
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.36Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS