FMP100FRF52-53R6
MFR.Part #
FMP100FRF52-53R6
JLCPCB Part #
C1755042
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS