FMP200FRE52-84K5
MFR.Part #
FMP200FRE52-84K5
JLCPCB Part #
C1757771
Description
-55℃~+155℃ 2W 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS