FMP200FRE52-68R1
MFR.Part #
FMP200FRE52-68R1
JLCPCB Part #
C3571863
Description
-55℃~+155℃ 2W 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS