RC1210JR-13620RL
MFR.Part #
RC1210JR-13620RL
JLCPCB Part #
C20164448
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS