FMP200FBE52-69K8
MFR.Part #
FMP200FBE52-69K8
JLCPCB Part #
C1382296
Description
-55℃~+155℃ 2W 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS