AA2512JK-0722KL
MFR.Part #
AA2512JK-0722KL
JLCPCB Part #
C1699143
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS