AF0603FR-074K42L
MFR.Part #
AF0603FR-074K42L
JLCPCB Part #
C7213284
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS