FMP200FRE52-150K
MFR.Part #
FMP200FRE52-150K
JLCPCB Part #
C1757795
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS