RT0805FRD07226RL
MFR.Part #
RT0805FRD07226RL
JLCPCB Part #
C2102191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 226Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS