FMP200FBF52-3R48
MFR.Part #
FMP200FBF52-3R48
JLCPCB Part #
C1389340
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.48Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS