FMP200FRE52-120R
MFR.Part #
FMP200FRE52-120R
JLCPCB Part #
C1758682
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS